Ga naar de inhoud

instagram

twitter

facebook

kampeer & outdoor specialist Wageningen

BasBuitensport
  • Home
  • Kleding
  • Kampeerartikelen
  • Etalage
  • Nieuws
  • Blog
  • Contact
  • Wie is Bas?

Meer Bas Buitensport?

> Blog Zomervakantie 2025
> Tweedehands Buitenkans verkoop
> Schrijf je in voor onze nieuwsbrief (geen spam 🙂 )

Graag tot ziens in onze winkel in Wageningen!

Nieuws

  • Nieuwsbrief februari 2026
  • Koopzondag 21 dec geopend
  • Openingstijden rondom feestdagen

Blog

  • Zomervakantie 2025
  • Seizoensplek
  • Het ‘’nieuwe-ritme-zonder-algoritme’’ tijdperk

Aanmelden voor Bas Buitensport nieuwsbrief

Instagram

Mijn kampeerseizoen is geopend! Vannacht sliep ik Mijn kampeerseizoen is geopend! Vannacht sliep ik op kampeerterrein Quadenoord (Renkum). Voor de tweede keer op rij geniet ik daar van een seizoensplek. 

Het voelt als een cadeautje om midden in het bos een compleet ingerichte tent te hebben staan. En het is dit seizoen mijn streven om niet te wachten op perfect weer maar om gewoon te gáán. 

Ik had extra veel warme laagjes merinowol aan, sliep met een muts op en was vooral blij met mijn merinowollen lakenzak die mijn slaapzak aanzienlijk warmer maakte.

Het kampvuur in de avond én in de ochtend maakte mijn weekend compleet. Wat heerlijk om zo lekker te nietsnutten in het bos.

Als je me niet in de winkel ziet is de kans groot dat ik hier aan het buitenspelen ben!
Als je op zoek bent naar een multifunctioneel prod Als je op zoek bent naar een multifunctioneel product kan ik alleen maar zeggen: je Bufft! Eh boft, want de nieuwe collectie van Buff hangt nu in de winkel! Er zitten heel veel mooie prints bij 😍. Dit super handige kolletje kun je op veel
manieren dragen, bijvoorbeeld als muts, kol of hoofdband. Verkrijgbaar in Coolnet UV (€21,95) en Merino Lightweight (€29,95). #wageningen #buitensport #buff
Nieuw binnen: Petzl Swift LT Petzl heeft een mooie Nieuw binnen: Petzl Swift LT
Petzl heeft een mooie nieuwe oplaadbare hoofdlamp in het assortiment: de Swift LT. Deze compacte hoofdlamp weegt slechts 43 gram, en heeft verrassend veel power. 

Met een maximale lichtopbrengst van 380 lumen schijn je tot 70 meter ver, ideaal voor trailrunning, hiken, kamperen of wat je ook maar wilt doen na zonsondergang.

De hoofdlamp heeft een oplaadbare accu die je met USB-C kunt opladen. In de zuinige stand brandt de lamp tot 60 uur. 

De lamp heeft meerdere lichtstanden, waaronder een rode LED die je nachtzicht behoudt en minder opvalt in het donker, perfect als je je mede kampeerders niet wilt storen of voor kaartlezen. De lamp is waterbestendig en je kunt hem dus ook prima in de regen gebruiken. Tevens zit er een handige lock-functie op om te voorkomen dat je lampje in je tas per ongeluk aan gaat. Prijs 54.95. We hebben voldoende exemplaren in voorraad.
Ben je nog op zoek naar een leuk cadeautje voor on Ben je nog op zoek naar een leuk cadeautje voor onder de boom? Of een lekker warm item voor je eigen kerstvakantie plannen? Bas Buitensport is geopend op deze laatste koopzondag van het jaar.
Tussen 13.00-17.00 uur ben je van harte welkom! In het centrum van Wageningen is dan tevens een gezellige kerstmarkt.
#wageningen #kerstmarkt #koopzondag
Volg op Instagram

© BasBuitensport - kampeer & outdoor specialist   Bevrijdingsstraat 11   6701 AA Wageningen   T: 0317-426511   E: info@basbuitensport.nl